محلات تجارية تجاري للبيع في الجيزة

510 عقارات أخرى
  • 8

    محل تجاري

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دوبل هايت معاه اوت ايريا 25 متر استلام فوري

    Master Key logo image

    بارك يارد مول, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٢٩ متر مربع

    ٢٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل ارضي للبيع في الشيخ زايد علي شارع البستان

    D.Signature logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٨٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 1% وقسط ع 100 شهر في محل 51م في Kite

    Promax Property Investors logo image

    كايت ريزيدنس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥١ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٨٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    محل 54م دور ارضي بموقع مميز ب10% مقدم وقسط 60 شهر

    Promax Property Investors logo image

    خمسة وخمسون خمسة, شارع المستقبل, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٥٠٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار مضمون محل سيتي سنتر الشيخ زايد للبيع

    Remax Westway logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محلات تجارية للبيع تصلح لكل الانشطه

    الحي الخامس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر محل كبير على واجهه قسط شهرى49 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    40 جاليريا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٩٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٨٬١٦٠٬٨٨٠ جنيه

    محل تجاري للبيع – استلام فوري في الشيخ زايد

    D.Signature logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٤٧٧٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل في مول افينيو بارك بأقل سعر وافضل لوكيشن

    Master Key logo image

    داماك بارك افينيو, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٥٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    محل تجاري

    ٦٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    إستلم محل برايم لوكيشن فى 1o1 بجانب أركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٩٧٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل مميز في أركان بالم 205 فيو ممتاز جدا

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٣٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دور ارضي بمساحة خارجية في ذا جايت بلازا

    Property  Hills. logo image

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٧٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    محل 47 م في The Point على وصلة دهشور وتقسيط 72 شهر

    Promax Property Investors logo image

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع 54 م خلف نادى الصيد

    sherwoods property logo image

    شارع نادي الصيد, الدقي, الجيزة

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ٣٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل26م بمقدم300الف وقسط شهري25الف ف6 اكتوبر

    New Arkan Properties logo image

    شادوز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٢٦ متر مربع

    ١١٦٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ٢٬٧٩٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل24م بمقدم 279الف في 6 اكتوبر قسط 9سنين

    New Arkan Properties logo image

    شادوز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٢٤ متر مربع

    ١١٦٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل واجهه للبيع في قلب الشيخ زايد بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    سينترو زايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٣٬٧٤٣٬٠٠٠ جنيه

    محلات للبيع واجهة علي ميدان مصطفي محمود بحدائق

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ١٧٬٥٣٤٬٨٨٠ جنيه

    محل بالدور الارضى بمقدم 1% بس وقسط على 8 سنين

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٢٦٥٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل ارضي34م بمقدم289الف علي محور البوليفار

    New Arkan Properties logo image

    بوليفار لاين, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل على الرئيسي بوابة خفرع - كثافة سكانية عالية

    Real Estate Agency logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٩٬٧٣٣٬٨٦٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بمساحة 38م علي البلازا في o plaza

    المحور المركزي, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٢٥٦٬١٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٤٬٣٩٣٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع استلام 9 شهور امام كثافة سكانية عالية

    Master Key logo image

    وين بلازا مول, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٢٩ متر مربع

    ١٥١٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    محل تجاري

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام عالمفتاح محل فى ووك أوف كايرو بجانب أليجريا

    Property  Hills. logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٦٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل ستريب مول وصلة دهشور سوديك.

    Topaz Real Estate logo image

    مول سيتي ووك, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٦٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع