عقارات للبيع في قسم برج العرب

120 عقارات أخرى
  • 30

    أي فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى أمراء البحار - الساحل الشمالى

    I-Property logo image

    أمراء البحار, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 50م الساحل الشمالي - مشروع Glee

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 75م الساحل الشمالي - مشروع Glee

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٦٬٢١٢٬٨٨٠ جنيه

    جلي…بداية أهدى لحياة أحلى

    Inspire Homes logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٤٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جلي…كل اللي محتاجه في مكان واحد

    Inspire Homes logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • جلي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٧٧٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tharaa
    الساحل الشمالي,قسم برج العرب,جليي

    1 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 364 متر تشطيبات فاخرة فيو مميز باقل سعر

    الدبلوماسيين, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٦٤ متر مربع

    ٢١٬٩٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (زمردة - الساحل الشمالي) 165 م

    RE/MAX Avalon logo image

    زمردة, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مفروش للبيع في قرية لا جولي بلاج الكيلو 58

    Property Network logo image

    لا جولي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - قرية الدبلوماسيين -الساحل الشمالي

    Osoul Misr logo image

    الدبلوماسيين 2, الدبلوماسيين, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (سيدي كرير) 400 م

    RE/MAX Avalon logo image

    القوات الجوية سيدي كرير, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    7

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيلا

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٤٥٢٬٣٠٩ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم برج العرب,سيلا

    2 - 4 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع 539م في سيدرا الساحل الشمالي

    AQAR One For Realestate logo image

    سيدرا, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٥٣٩ متر مربع

    ٥٠٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (زمرده - صف أول بحر) 165 م

    RE/MAX Avalon logo image

    زمردة, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع (قرية هايدي-صف أول بحر) 1,158

    RE/MAX Avalon logo image

    هايدي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    7

    6

    ١٬١٥٨ متر مربع

    ٢٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بقرية اللوتس (ك 92) – خطوات من مارينا والبحر

    Remax Style logo image

    قرية المحامين ( اللوتس ), قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    قصر

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع 650م الساحل الشمالي - قرية هايدي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    هايدي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    6

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • روزانا ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٣٣٣٬٣٤٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم برج العرب,روزانا

    2 - 4 غرفة

  • 8

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (قريه جلي) 65م

    RE/MAX Avalon logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع (شاطئ الفيروز) 410 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الفيروز بيتش, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٤١٠ متر مربع

    ١٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فيو بحر ولاجون بنص السعر بمقدم 10%

    Summit Real Estate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٧٤٬٤٠٠ جنيه

    استوديو أول صف بحر بالساحل الشمالي متشطب بالتقسيط

    Pharos Real Estate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب سوبر لوكس

    Remax Professional. logo image

    سيدرا, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ٥٨٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شاليه

    ٧٬٣٧١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (جلي - الساحل) 101 م - فيو بحر جانبي

    RE/MAX Avalon logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧٢٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع (فينوس 2 - الساحل الشمالي ) 160م

    RE/MAX Avalon logo image

    فينوس 2, فينوس, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون للبيع (هايدي - كيلو57) 1,700 م

    RE/MAX Avalon logo image

    هايدي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    6

    7

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فوري متشطبة بسعر لقطه في قلب الساحل الشمالي

    clear scope logo image

    فالنسيا, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بحري بسعر لقطه وبفيو لاجون بالساحل+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جليي, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٩٢٬٢١٦ جنيه/متر مربع

صورة لـ Community Overview في قسم برج العرب
مؤشرات حول أداء المجتمع
قسم برج العرب

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…