وحدات طبية تجاري للبيع في مدينة 6 أكتوبر

48 عقارات أخرى
  • 10

    وحدة طبية

    ٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ممتازه لأمتلاك عياده في مشروع ايفر 6 اكتوبر

    Bold Egypt logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١١٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    وحدة طبية

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مركز طبي متكامل للبيع في قلب أكتوبر - جاهز ومتشطب

    The Choice For Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ١٥٬٥٥٢٬٠٠٠ جنيه

    صيدليةبريم لوكيشن على واجهةالمول ڤيوالممشي السياحي

    طريق الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٧٤ متر مربع

    ٢١٠٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٣٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه استلام فورى تقسيط على المحور اكتوبر VAL

    Abrag Real Estate logo image

    فال بلازا مول, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع علي وصلةدهشور في نمق بجوار بالم باركس

    Property  Hills. logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل صيدلية فى مبنى طبى كامل دايركت على واصلةدهشور

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٥١ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية 64م مباشرة على شارع البوليفارد باشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٧٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٢٣٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبع في اكتوبر في الحي الاول

    شارع السنترال, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٢٣٬٠٨٥٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبع في اكتوبر في الحي الاول

    شارع السنترال, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    وحدة طبية

    ٢٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    وحدة طبيه للبيع بحدايقه علي ميدان مصطفي محمود

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدة طبية

    ٢٬٢٦٢٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في اكتوبر ميدان نصطفي محمود بدوان فواي

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    وحدة طبية

    ٣٬٨٤٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في صيدلية ع المحور المركزي مباشرة بمقدم 15%

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    المحور المركزي, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    وحدة طبية

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معمل تحاليل بالقرب من الحي الايطالي حدائق اكتوبر

    New Build Developments logo image

    الحي الايطالي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    وحدة طبية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات طبية - استلام فوري - رحاب مول

    متصدر

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدة طبية

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع 148م مباشرة على واصله دهشور

    Property Hills Star logo image

    نمق, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٥٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    وحدة طبية

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات طبية - استلام فوري - رحاب مول

    Mohamed Gaber logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية مميزة علي طريق الواحات للبيع بالتقسيط 10Y

    Property Hills Star logo image

    المحور 44, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٩٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع بأميز موقع بجوار بنيوجيزة مقدم واقساط

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ١٣٬٩٣٨٬٧٥٠ جنيه

    صيدلية 63م للبيع بموقع حيوي في مول هب 44 أكتوبر

    Selection Code logo image

    المحور 44, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٦٣ متر مربع

    ٢٢١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    وحدة طبية

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه علي الوجهه في مول مباشره علي وصله دهشور

    Property  Hills. logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٥١ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    وحدة طبية

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مركز طبي متكامل للبيع في قلب أكتوبر - جاهز ومتشطب

    The Choice For Real Estate logo image

    محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    وحدة طبية

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم صيدلية للبيع بجوار الحصري ونادي 6 اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    مول المحور, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية مميزة متشطبة بالتكيفات بجوار مول العرب

    Property Hills Star logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    وحدة طبية

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادتك الطبيه فى اكبر مول فى حدائق اكتوبر

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    وحدة طبية

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع علي وصلة دهشور ف افضل مول بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    طريق وصلة دهشور, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

2