بنتهاوس (روف) للبيع في سيدي عبد الرحمن

208 عقارات أخرى
  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مراسي مارينا مباشر فرش فاخر بسعر مميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر | ماراسي بلانكا | 2 غرفة نوم + معيشة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ١٠٣٬٠٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع بينتهاوس فرش مميز بول فيو اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا بينتهاوس مفروش بالكامل سي فيو

    Square Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧١٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بنتهاوس فيو مفتوح البيع بالعفش باقل سعرلساحل

    La Costa For Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    2 - 4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف عالبحر اقرب استلام قسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى بلانكا مراسي بفيو على لاجوون

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١٧٦٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بسعر لقطه جداا في قريه امواج الساحل الشما

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قرية امواج شاليه بنت هاوس مميز جدا بسلم داخل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بسعر لقطه جداا في قريه امواج الساحل الشما

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • لا بايا سيدي عبد الرحمن

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Emaar Alex
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,لا بايا

    1 - 3 غرفة

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه بنت هاوس في امواج مع روفغ خاص بسلم داخلي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه + روف لم يؤجر من قبل استخدام خفيف جدا

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بقرية "أمواج" سيدي عبد الرحمن شاليه ثاني

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قرية امواج شاليه بنت هاوس مميز جدا بسلم داخل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع قرية امواج شاليه بنت هاوس مميز جدا بسلم داخل

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬١٢١٬٧٣١ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    2 - 5 غرفة

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه روف مميز في أمواج – الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في امواج بنت هاوس في امواج الساحل فرش فندقي

    Zein for real estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيشيل الساحل الشمالي بنتهاوس للبيع متشطب بالكامل

    Triple S Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٦٤ متر مربع

    ٧٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في Amwaj North Coast –

    sms for RealEstate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس كورنر 4 غرف يرى البحر - بلومار

    Wdeals for real estate logo image

    بلومار وادي دجلة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • مراسي باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,مراسي باي

    4 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس افضل سعر وموقع مميز يطل على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى امواج الساحل الشمالى فيوpool

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه بنتهاوس 250م دو اول بروف استلام فوري

    S signature logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش باقل سعر في الماركت برايم لوكيشين

    Remax The Address logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    سنيور شاليه فى هاسيندا باى مساحه 332 م تشطيب راقي

    Zein for real estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٣٢٢ متر مربع

    ٤١٩ جنيه/متر مربع

  • بلايا تاون

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    NEWGIZA
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلايا ريزورت

    2 - 5 غرفة

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…