شاليهات للبيع في العلمين

2,327 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالتكيفات عالبحر مباشرة فى مارينا

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بفيو بحر وبأقل سعر بالعلمين بمقدم5%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    الحي اللاتيني, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٧٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه لاجون فيو خلف ابراج العلمين بمقدم1%فقط

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٨١٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليهك خلال سنة بأقل سعر في مازيرين بالعلمين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 156م مميزة بفيو راقي مازارين الساحل الشمالي

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٥٤١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 52م للبيع في Atlantis بأفضل سعر

    متصدر

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 30م North View بسعر مميز جداً

    متصدر

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 60م North View في موقع مميز للبيع

    متصدر

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٤٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شاليه فورا فيو لاجون في بورتو مارينا العلمين

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بانوراما بحر و بحيره على حمام سباحه

    متصدر

    MoveIn Egypt logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع – مارينا 7 | الساحل الشمالي -العلمين

    متصدر

    Marina Home logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٨٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية علوي بحري بحديقة كامل التشطيب ,فيو مفتوح

    متصدر

    Roots Development logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في بورتو مارينا – شاليه مميز بإطلالة بحرية

    متصدر

    Dark Real estate logo image

    بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه 2نوم بفيو لاجون خلف ابراج العلـمـيـن

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٥٩٩٬٥٦٧ جنيه

    وحده 52م في الاطلنتس بفيو مميز ع لاجون بورتو كروز

    متصدر

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٤٩٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو بحري بسعر مميز استلام اخر السنه

    متصدر

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 30 متر فيو بحري باقل سعر في بورتو جولف

    متصدر

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 30 متر كاش استلام اخر السنه في بورتو جولف

    متصدر

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٩٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 445الف فقط وامتلك شاليهك متشطب أطول فترة سداد

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالفرش و التكيفات و الاجهزة بأقل مقدم

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب يري البحر و اللاجون أقل مقدم قسط 12سنة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    1

    1

    ١٥٤ متر مربع

    ١٥٥٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 500الف فقط وامتلك شاليهك متشطب بأقل قس شهري

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    خصم 50% مع سداد على دفعتين

    متصدر

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٥٧١٬٠٠٠ جنيه

    عرض الكاش المتقسط مع خصم 50%

    متصدر

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٣١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو 30م بمليون جنيهCASH

    متصدر

    Horizen For Real Estate logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع