شاليهات للبيع في راس الحكمة

7,766 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام قريب شاليه مميز براس الحكمه اقساط على 8 س

    Evergreen Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٧٨٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٦٨١٬٧٥٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر شاليه 2نوم ارضي بجاردن فيوpool

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٣٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تشطيب superluxe بفيو بحر 100% باقساط مُريحة

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٢٨٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بفيو بحر تحفة تشطيب superluxe بأقساط مميزة

    Falcon for Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 120 متر ... كامل التشطيب تمشية للشاطئ دقيقة.

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 124 متر صف اول لاجون و تمشية للشاطئ دقيقة...

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة متشطب بالفرش و الاجهزة من مدن الامارات.

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٥٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م قريب للبحر بسعر خيالي في Sodic Ogami.

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شالية للبيع بالفرش والاجهزة - راس الحكمة

    Top Homes Real Estate logo image

    راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سوبر لوكس للبيع في جايا الساحل الشمالي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١٠١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع1,800 واستلم الان فيلا باطلالة خيالية للبحر

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٨١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    580 ألف = صف أول لاجون + Sea View - تشطيب VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فـيو البحر + اللاجون من مصطبة 33م - تشطيب High End

    Falcon for Real Estate logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٥٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فـيو البحر بحري شرقي - EOI 250K - خدمة فندقية Nobu

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٩١٬٥٠٠ جنيه

    شاليه 3غرف متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٦٤٬٢٥٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشبط خطوات من البحر بالتقسيط 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر فيو خيالي صف اول بخصم 37% تشطيب HIGH END

    Falcon for Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تشطيب كامل جون سوديك راس الحكمه الساحل

    Eastmark logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضى بحرى مفروش بالتكييف - يطل على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي متشطب بالكامل استلام فوري ذا ميد

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ١١٣٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٣٢٤٬٨٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سي شور – Hyde Park رأس الحكمة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٣٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب140م برايم لوكيشن بمقدم 5% وتقسيط ل 10س

    Evergreen Properties logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في الساحل علي البحر

    D.Signature logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ٩٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية فيو اللاجون ف Cali coast قسط عل 10س بأقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٩٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع