شاليهات للبيع في راس الحكمة

7,806 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي في لافيستا رأس الحكمة – تشطيب كامل

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع شاليه تشطيب راقي بالتقسيط سي فيو

    Square Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠٢٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي أول صف متشطبة في موقع مميز على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل مقدم شاليه ريسيل 130متر اميز موقع لاجوون فيو

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتهاوس متشطب بالفرش على أعلى تبة ف الساحل

    متصدر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٢٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٣٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه 241م استلام فورى لاجون فيو موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٤١ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالساحل الشمالي اقساط فيو مميز

    property hills Elite logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 31%امتلك شاليه غرفتين علي البحر متشطب بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٥٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب ب هاسيندا ويست فيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف متشطبة استلام فوري علي البحر بالتقسيط ٧ سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٢٢٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للمعاينه متشطب بالكامل اطلاله بحريه

    Falcon for Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه استلام فورى ريسيل 185متر اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٩٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري عايم على اللاجون Sea View بـ 1,700,000

    Falcon for Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بجاردن 30م بخصم 28% للكاش لفترة محدودة

    Summit Real Estate logo image

    صافيا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٦٧٦٬٧٦٣ جنيه

    شاليه كورنر بأقساط - موقع مميز - استلام 2026

    Edge Real Estates logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بفيو البحر كل غرفة - صف أول لاجون

    Falcon for Real Estate logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٢٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | أقل سعر شاليه 3 غرف نوم في – فيو بحر مباشر

    Gate real estate marketing logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١١٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بخصم 4 مليون هايد بارك لاجون تاون

    clear scope logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٢٨٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شاليه

    ٧٬٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع راس الحكمة (هايد بارك) 63 م

    RE/MAX Avalon logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٢٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي متشطب فيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٣٣٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬١٧٢٬٢٧٥ جنيه

    لفترة محدودة احجز شاليه متشطب بحديقة في راس الحكمة

    IRTKAZ logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ١٣٤٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر | شاليه مفروش 2 غرفة 95متر | ماونتن فيو

    Oqood Investments logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه بحديقه في السوق

    سي شيل بلايا, سيشيل, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٦٬٩٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه "سيلكت" متميز في ذا ميد رأس الحكمة

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٣٤٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 5% شاليه بجاردن على 10سنوات فى دايركشن وايت

    Square Real Estate logo image

    دايركشن وايت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع