شاليهات للبيع في راس الحكمة

7,878 عقارات أخرى
  • 16

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين صف اول على اللاجون و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٩٥٬٥٥٤ جنيه

    شاليه للبيع في سالت فيو بحر بـ 8 مليون فقط

    Conquer Properties logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٠٨٤٬٥٥٠ جنيه

    فرصة قبل زيادة الصيف شالية115م راس الحكمة باقل سعر

    Dream Homes Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو دايركت علي الليك باقل مقدم في الماركت

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١١٨ متر مربع

    ٨٠٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي للبيع فى ازها باقل سعر

    Conquer Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٤٤٥٬٣١٩ جنيه

    شاليه ارضى للبيع فى ازها بفيو لاجوون

    Conquer Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي فى هاسيندا ويست بجاردن كبيره

    Conquer Properties logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٨٣٤٬٨٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى سي شور متشطب بالكامل و بالتكيفات

    Conquer Properties logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شاليه سي فيو ف ايفيا تشطيب راقي بالتقسيط

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب فى جون بجانب دايركشن وايت وكالى كوست

    Property  Hills. logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٨٬٧٧٦٬٨٠٠ جنيه

    بينت هاوس فاخر مباشر على البحر استلام 2028-10سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٧٦٥٬٨٧٠ جنيه

    امتلك شاليه فاخر جاهز للتسليم اليوم بتقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١١٠٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٦٦٧٬٨٦٠ جنيه

    شاليه بجاردن فاخر استلام فوري سعر قديم و تقسيط مرن

    Egypt Best Properties logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر شاليه باطاله بحر علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لن تتكرر الحق اخر شاليه باطاله بحر علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شاليه بإطلالة بحرية بالتقسيط حتى 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة بحرية و بالتقسيط لمدة 9 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة بحرية و بالتقسيط لمدة 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! شاليه فاخر بإطلالة بحرية خلابة.

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية للبيع مع عرض

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهًا فاخرًا بإطلالة بحرية خلابة

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهًا فاخرًا بإطلالة بحرية للبيع

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحرية للبيع مع عرض

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر شاليه متشطب مطل علي البحر مقدم 0% .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اوفر لفترة محدودة من سوديك 5%مقدم شالية بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع