شاليهات للبيع في راس الحكمة

7,616 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٦٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شالية في كمبوند كالي كوست بفيو اللاجون بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٥٧٧٬٤٠٠ جنيه

    شاليه مميز دايركت ع البحر متشطب وجاهز للسكن فوري

    Property Group logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٦٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه + روف علي اللاجون للبيع في مرسى باغوش

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين سي فيو متشطب كامل في هاسيندا الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢٦٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في مونتن فيو راس الحمكه

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬١١١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه جاهز للاستلام الفوري متشطب بالكامل موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل سعر شاليه 125متر استلام فورى ريسيل بول فيو

    Square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في سوديك برايم لوكيشم بمقدم واقساط

    Crown Stone Realty logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شاليه

    ٨٬٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مصيف رأس الحكمه بوول فيو

    Square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه فى الماركت ريسيل بالتقسيط موقع مميز

    Square Real Estate logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف استلام اخر السنه في جايا راس الحكمه

    S signature logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب في راس الحكمه كالي كوست بأٌقل مقدم

    Crown Stone Realty logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٩٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع تشطيب كامل | فرصة مميزة في الساحل الشم

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل للبيع في الساحل الشمالي راس الحكمه

    Crown Stone Realty logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٤٨٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٧١١٬٠٧٥ جنيه

    شاليه دور تاني موقع مميز للبيع في هاسيندا ويست

    Triple S Real Estate logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ١٠٤٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٤٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه+جاردن 3 غرف بخصم الكاش دبل فيو متشطب بالكامل

    Impact Investments logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شاليه

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سولت الساحل-شاليه185م بجاردن متشطب فيو اللاجون بيع

    YaKan Properties logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في Ogami سوديك | إطلالة مميزة ومتشطب

    Inn Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٠٢٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود | توين شاليه ارضي مطل على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٨٬٩٣٠٬٦٥٠ جنيه

    شاليه فى موقع مميز على اللاجون بأقساط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٤٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٣٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه متشطب فورى 10%مقدم قسط 10سنوات نايا

    Square Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كالي كوست فيو بحر ولاجون 750مقدم-8 سنوات

    Susqual Management logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شاليه متشطب استلام فورى 10%مقدم قسط على 10سنين

    Square Real Estate logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٢٠٤٬٢٩٥ جنيه

    شاليه أرضي بحديقة للبيع متشطب بالكامل بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٨٩٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٥٬٨٢٩٬٦٤٢ جنيه

    شالية ف الساحل لقطة على البحر مباشرة بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٩٥ متر مربع

    ١٦٦٬٦٢٧ جنيه/متر مربع