شاليهات للبيع في راس الحكمة

7,879 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٥٤١٬٧٦٠ جنيه

    شاليه كامل التجهيز إطلاله بحر و لاجون بتقسيط مرن!!

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 150ألف امتلك امام الابراج مباشره بأجمد فيو

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١١٬٠٦٤٬١١٣ جنيه

    شالية مميز في الساحل على البحر بسعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٧٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 181م Direct Sea View متشطب + ACs بأفضل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٧٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٢١٥٬٠٠٠ جنيه

    اقساط(215k)=3غرف+3حمام+صف اول بحر+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ١٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة ريسيل | شاليه متشطب بالكامل في ماونتن فيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٧٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    RTM chalet in cali coast ras alhekma prime locatio

    Selection Code logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٩٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه120 م في راس الحكمة 187kمتشطب مقدم%5 قسط8سنين

    Selection Code logo image

    يود, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتان في كالي كوست راس الحكمة استلام فوري

    Selection Code logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٧٤٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فوري متشطب في رأس الحكمة بمقدم 10% قسط 7 س

    Selection Code logo image

    لافيستا راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة بحديقة خاصة | منتجع سى فيو - الساحل

    KRE investments logo image

    سي فيو, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية استلام فوري بالروف في رأس الحكمة قسط 10 سنو

    Selection Code logo image

    نايا باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 124 متر صف اول لاجون و تمشية للشاطئ دقيقة...

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بجارن للبيع فى هاسيندا ويست تكملة قسط

    Selection Code logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٩٬٢٣٥٬١٣١ جنيه

    شاليه استلام فوري متشطب في راس الحكمه قسط علي9سنين

    Selection Code logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٨٣٩٬٢٥٣ جنيه

    شالية ف الساحل على البحر مباشرة متشطب و باقل مقدم

    Boundless For Real Estate logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٥٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٦٢٠٬١٤٠ جنيه

    بأقل سعر شالية -2غرفة نوم- إطلالة على اللاجون

    Remax The Address logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٥٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف متشطب بالمطبخ والتكييفات في سولاري

    Z Investments For Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٩٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 129م متشطب بالمطبخ وتكييفات في راس الحكمة

    Z Investments For Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٧٣٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالمطبخ والتكييفات في سولاري باقل مقدم

    Z Investments For Real Estate logo image

    سولاري, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٧٨٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل سينور شاليه علوي بروف باحسن سعر استلام 2026

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام قريب شاليه متشطب فى أزها بجانب فوكا باى

    Property  Hills. logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة على اللاجون تشطيب كامل

    Apart Real estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٨٬٥٠٠ جنيه

    شاليه على اللاجون للبيع فى كالي كوست باقل سعر

    Conquer Properties logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٦٨ متر مربع

    ١٥٤٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية دبل فيو تشطيب كامل بدون مقدم علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع