شاليهات للبيع في الغردقة

2,131 عقارات أخرى
  • 13

    شاليه

    ٦٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل - Sea فيو - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ١١٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد شاليه غرفتين مع خصم مميز

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد شاليه غرفة واحدة مع خصم مميز

    Apart Real estate logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 دقائق عن الشاطئ مباشر على اللاجون مقدم 0%

    Apart Real estate logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مباشر على اللاجون، آخر وحدة، بدون مقدم 0٪

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مطل على اللاجون متشطب بالكامل و بقسط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد شاليه 3 غرف متشطب بإطلالة بحر, استلام سنه

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٢٦٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شاليه

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بإطلاله دايركت على اللاجون و بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٠٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح جديد شاليه غرفتين للبيع متشطب و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم متشطب بمقدم 15% تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 25

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٦١٥٬٠٠٧ جنيه

    استوديو مساحة 53 متر + 23 متر حديقة خاصة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٦٨٬٢٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بإطلالة بانورامية على البحر،5%مقدم عل 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تقسيط على ٨ سنين! شاليه غرفتين بحديقة موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين شاليه غرفة دايركت على اللاجون بمقدم٥٪؜ فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفتين بإطلالة على الجولف والبحر ومقدم ٥٪؜

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مطل علي البحر مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه مطل علي البحر مع اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهك الجاهز بالكامل بدفعة أولى 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه الصف الأول بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك في الصف الأول بدفعة أولى 5%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شاليه متشطب للبيع اطلالة علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع