شقق للبيع في الغردقة

10,627 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ١٬٧٣٨٬٨٠٠ جنيه

    وفر 434 ألف كاش! | ستوديو 45م فيو بحر جانبي

    متصدر

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    El Hijaz Hub الحجاز هب الواحدة بمساحه 50 متر

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    طريق الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٦٨٬٠٠٠ جنيه

    El Hijaz Hub الحجاز هب الواحدة بمساحه 100 متر

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٦٦٬٨٠٠ جنيه

    El Hijaz Hub الحجاز هب الواحدة بمساحه 135 متر

    متصدر

    Shenouda Besheer Group logo image

    حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠١٦٬٧٢٣ جنيه

    شقة بروف خاص | علي حمام السباحه | قسط على 5 سنين

    Rook Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة

  • 22

    شقة

    ٤٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين وصالة 88متر Street view بالممشي السياحي

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 80م² للبيع في أورورا بالاس جاكوزي خاص

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحر مباشر | 1 غرفة 70م بـ ريفا قسط 5 سنين

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١١٠٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في اميز موقع بسهل حشيش مقدم 5% لفترة محدودة

    Hurghadians Property logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٠٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها48 في الكوثر الغردقه

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥٩٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري وخصم 20% للكا ش

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٢٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 57 متر مربع فمجاويش

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣٩١٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو 68م² للبيع في أورورا بالاس مع جاكوزي خاص

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٩٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٣٨٬٤٦٩ جنيه

    بمقدم 10% وقسط 7 سنين | بينتهاوس 1 غرفة بـ كالا

    Rook Estate logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٦٨٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 متر 4 غرف -تقسيط 42 شهر- عقد أخضر -الغردقة

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سوماباي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    2 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٤٧٬٣٥٤ جنيه

    ستوديو 53 متر بإطلالة جانبية على البحر الغردقة

    Knight properties logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    63م شقه غرفه وصاله _تشطيب كامل _قسط36شهر _عقد اخضر

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٤٠٬٤٠٠ جنيه

    شاطئ خاص واستلام فوري | 1 غرفة بفيو بحر وقسط

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٥٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٤٤٬١٤٥ جنيه

    استوديو باطلالة على البول و البحر مجاويش الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٨٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ١١٥م للبيع في بلانكا سوما باي | صف أول

    ROI For Real Estate logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • أورورا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Square 9 Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرورا بالاس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٤٬٢١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين على البحر The View الغردقة

    Knight properties logo image

    ذا فيو, شارع شيراتون, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٩٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٣٠٬٢٦٠ جنيه

    ستوديو للبيع فى فلورنزا خمسين - الغردقة

    ROI For Real Estate logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٦٧٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    132م شقه3 غرف _امام بيست واى_تشطيب كامل_تسليم 2026

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٤٧٦ جنيه

    على البحر مباشرة |ستوديو 57م بمقدم 30% وقسط 4 سنين

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٢٩٬٧١٢ جنيه

    ستوديو بإطلالة جانبية على البحر الأحياء الغردقة

    Knight properties logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • سيال مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development

    3 - 5 غرفة