بيوت و فلل للبيع في الشيخ زايد

4,710 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٢٨٧ متر برايم ليوكيشن للبيع في كارميل

    The X Site For Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ذا استيتس سوديك في موقع مميز كورنر

    The X Site For Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٧٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة ومفروشة سوبر لوكس للبيع في أليجريا

    The X Site For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة للبيع في أليجريا كامل التشطيب

    The X Site For Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة دور واحد بجوار اعمار الشيخ زايد

    Selection Code logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي أوسيس 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم ٢ مليون = فيلا ٣ آدوار اول صـف علي نهر النيل

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام سنة - فيلا فاخرة صف اول على اللاجون

    Apart Real estate logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤١٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة سكن اول للبيع في اليجريا سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة رويال سيتي زايد ناصية

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٥٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع بجوار أركان في قلب الشيخ زايد

    Home Select for real estate logo image

    الجزيرة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ذا هيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Madaar
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع مطله على اللاندسكيب و استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ١٠٧٬٦٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    ون ستوري فيلا للبيع بموقع مميز و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٩٥٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٤٬٨٩٤٬٦٧٨ جنيه

    فيلا استلام سنة ف ريفرز باقل مقدم وقسط علي 11سنه

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٤٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كومبوند زايد ٢٠٠٠ بحمام سباحه خاص

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٩٬٩٨٧٬٦٥٥ جنيه

    فيلا مستقلة بفيو جولف مباشر في كمبوند الربوة

    Selection Code logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • إس في إن شيدز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٠٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا250م متشطبه الترا لوكس ب5% وقسط 120 شهر Madaar

    Promax Property Investors logo image

    ذا هيليدج, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله في كمبوند ذا استيتس سوديك شيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٤٤٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury V2 Elie Saab Villa, Lake View, Facing North

    Egypt Best Properties logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٠٦ متر مربع

    ٢٠٧٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب10% وقسط 10 سنوات في فيلا 255م بحديقه 200م

    Promax Property Investors logo image

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بسعر مميز فى هيلز اوف وان جوار بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٢٨٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • ستاي فيلا كوميونتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ZG Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة أليجريا سوديك – الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7

    7

    ٩٢٠ متر مربع

    ٨١٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة أليجريا سوديك – الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٤٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مستقلة أليجريا سوديك – الشيخ زايد

    Remax Westway logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٨٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع ستاندالون فيلا تقسيط فى ذا استيتس

    Square Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٩٥٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 4 غرف ماستر علي اعلي قمه في الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • بوليفارد هيل & نورث فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٦٬١٩٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    3 - 5 غرفة