بيوت و فلل للبيع في سيدي عبد الرحمن

891 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحيرة و الجولف فيو مفتوح بحري في مراسي

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع – سي شيل

    Beltone logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٤٩ متر مربع

    ٩٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في هاسيندا باي صف تاني بحر

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٤٢ متر مربع

    ١٨٥٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف أول بحر للبيع في هاسيندا باي

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فاخرة في سي شيل – الساحل الشمالي

    I-Move logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٤٩ متر مربع

    ٨٣٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    2 - 4 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا فى هاسيندا باى صف ثالث من البحر بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٥٧ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مفروشه بالكامل بحمام سباحه خاص في سي شيل

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صفقة مميزة 1400 متر فيو اللاجون فيلا فاخرة

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 5 غرف تشطيبات مميزة و حمام سباحة خاص

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٣٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة صف اول لاجون 418 متر بحري بسعر مغري

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤١٨ متر مربع

    ١٦٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • ستيلا ريفيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,ستيلا ريفيرا

    1 - 4 غرفة

  • 15

    فيلا

    ١٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة جدًا للبيع في سيشل أول صف على البحر

    KRE investments logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    7+

    ٧٧٠ متر مربع

    ٢٤٦٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ستاند الون في هاسيندا باي استلام فوري

    ICONIC logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في مراسي ريفا لاجونز | موقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ١٥٠٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون بتصميم واسع للبيع في مراسي فينيتو

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٢٨ متر مربع

    ١٨٦٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دويت فيلا فى سكايا مراسي دابل فيو بحر& حمام سباحه

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ذا جريك بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    2 - 4 غرفة

  • 20

    فيلا

    ١٤٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة تطل ع البحر للبيع متشطبة بالكامل بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٣٠٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع في مراسي مفروشة بالكامل

    clear scope logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٧٠ متر مربع

    ١٧٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة للبيع متشطبة بالكامل بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ١٣٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي متشطب فيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    بلاج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة و كابينة U2 في سي شيل سيدي عبد الرحمن

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • ذا ويف بلاج

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Mountain View
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,بلاج

    3 - 4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في هاسيندا باي

    Beltone logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للجادين فيلا في فيكتوريا مراسي تشطيب كامل

    The Way logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون صف أول بحر للبيع (كيو باي) 569 م

    RE/MAX Avalon logo image

    كيو نورث, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٥٦٩ متر مربع

    ٧٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سيشل مباشرة على اللاجون

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    6

    ٤٤٩ متر مربع

    ١١٣٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الون فاخره للبيع في سيشل بأقل سعر

    Conquer Properties logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    7

    5

    ٤٤٩ متر مربع

    ١١٥٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • سي ذا سي قطامية كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٨١٬١٠٩٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Starlight Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    3 - 7 غرفة

صورة لـ Community Overview في سيدي عبد الرحمن
مؤشرات حول أداء المجتمع
سيدي عبد الرحمن

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…