منازل مزدوجة للبيع في الشيخ زايد

1,219 عقارات أخرى
  • 14

    منزل مزدوج

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين 4 أدوار ديجويا زايد 250م مقدم 5% قسط 10س

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في الباتيو الزهراء للبيع

    D.Signature logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٩ متر مربع

    ٨٧٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر بحمام سباحه اول سكن تشطيب سوبر لوكس

    Master Key logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس لقطة في الشيخ زايد بيل ڤي اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في زايد امام بيفرلي هيلز بأفضل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ف الباتيو فيرا الشيخ زايد بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٦٬٢٨٨٬٢٥٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في ويست 3 الشيخ زايد

    Guides Real Estate logo image

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٦٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لقطه للبيع متشطب في ميدوس بارك موقع مميز

    Bold Egypt logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في جرينز – درة - تشطيب مميز

    Full House West logo image

    جرينز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف تشطيب خاص للبيع – كمبوند اليجريا

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ١٣٤٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - تلال الجزيره - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    تلال الجزيرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بلوكيشن مميز في ايتابا بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٨٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    إستلم توين هاوس بفيو مفتوح فى إيتابا بجانب الربوة

    متصدر

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن في باتيو الزهراء بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس استلام فوري بالشيخ زايد كمبوند ALMA

    Property Hills Star logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٦٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في قلب زايد القديمة بالتقسيط

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٣١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى ماركت فورى توين هاوس ليك ويست اميز موقع

    Square Real Estate logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠١ متر مربع

    ٤٩٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - كمبوند الندي - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل مقدم 5% توين هاون باتيو فيرا بالتقسيط على 7

    Square Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٨ متر مربع

    ٥٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - الكارما 2 - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب اقل مقدم 5% توين هاون باتيو فيرا بالتقسيط على 7

    Square Real Estate logo image

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين متشطبه على النيل دايركت ب5% على 8 سنين JIRIAN

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح لتوين هاوس استلام فوري في vye Sodic

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٢٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع ديونز الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز توين هاوس للبيع - كمبوند رويال ميدوز

    Osoul Misr logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع