منازل مزدوجة للبيع في الشيخ زايد

1,213 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 500م للبيع متشطبه بجانب اركان بالكرما 1

    Rokn Real Estate logo image

    الكرما 1, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل في كمبوند سولانا بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٣٩ متر مربع

    ٤٥٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    منزل مزدوج

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة استلم فوري بأقل مقدم وقسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بتشطيب فاخر للبيع في سوديك , ذا استيتس

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٣٥٣ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك 393م فوري بسعر كاش 27مليون او مقدم 6مليون

    تارا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٥٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس 6غرف متشطب للبيع في زايد ديونز

    Driven Properties logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل مقدم في كمبوند فاها امام بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    VAHA من شركة الكرمة للتطوير العقاري, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٢٠٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تشطيب الترا سوبر لوكس في ميدوز بارك

    Brokers Hub logo image

    ميدوز بارك, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٧٠ متر مربع

    ٥٥٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس 3غرف للبيع كمبوند باتيو الزهراء

    Driven Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٦ متر مربع

    ٨١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 270 متر في village west

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع - بحري - باتيو الزهراء - زايد

    Osoul Misr logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس 475م للبيع في كمبوند الكرمه 4

    Driven Properties logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بالسعر القديم فيلا 424م في الكاما استلام فوري

    Property Hills... logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٤٢٤ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس لوكيشن مميز كامل التشطيب في The Estates

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب بالكامل بموقع مميز إستلام فوري

    REV Real Estate logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع كمبوند ايتابا الشيخ زايد فيو مفتوح

    Vida Solutions logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٩٣ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بكمبوند باتيو الزهراء موقع مميز

    Core Real Estate Development logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٦٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 340م فوري قسط سنوي 4,7مليون او سعر كاش 27مليو

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز توين هاوس الربوة اكستنشن الشيخ زاي

    DMG logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١١٤٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري توين هاوس 4غرف للبيع كمبوند الما Alma

    Driven Properties logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن في اتريو ايوان بالقرب من ربوة

    Property  Hills. logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بموقع مميز في ايتابا في قلب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٢٦٥ متر مربع

    ٢٦٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للسكن بسعر مميز في باتيو الزهراء

    Property  Hills. logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس جاهز للاستلام احسن لوكيشن و اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا إعادة بيع في إستيتس ريزيدنس موقع مميز

    Residia logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع