محلات للبيع في الجيزة, صفحة 7

245 عقارات أخرى
  • 6

    محل

    ١٠٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معرض تجاري كبير على محور ٢٦ يوليو مباشرةً سنترادا

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سنترادا بلازا, ميدان جهينة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤١٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل استلام فوري للبيع بجوار مول اركان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل يصلح مطعم او كافيه علي في ذا بوينت مول

    Property  Hills. logo image

    مول سيتي ووك, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل يصلح مطعم او كافيه مباشره علي وصله دهشور

    Property  Hills. logo image

    مول سيتي ووك, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دور ارضي علي الوجهه Ready To Move في مول 1O1

    Property  Hills. logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٤٩ متر مربع

    ٢٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    محل

    ٨١٬٠٤٧٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بموقع مميز جدًا في جولف سنترال

    Flip logo image

    جولف سنترال, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٦٢٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل أرضي بموقع استراتيجي جدًا في الشيخ زايد

    Inn Properties logo image

    ريتزي, شارع الشباب, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٤٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم بجانب بالم هيلز - امام اركان بلازا - 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري مميز على الواجهة مباشرة في الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل يصلح مطعم او كافيه علي في ذا بوينت مول

    Property  Hills. logo image

    مول سيتي ووك, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١ متر مربع

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مباشره علي محور 26 يوليو امام اركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    سنترادا بلازا, ميدان جهينة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    محل جاهز للاستلام فأكثر المناطق الحيوية ب6 اكتوبر

    Property Hills Star logo image

    ويست جايت, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣٠٬٢٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري محل في ووك اوف كايرو سور مع سوديك ويست

    Property  Hills. logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | وحدة تجارية مميزة | سنترادا هب الشيخ زايد

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٥٨٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في محل 60م علي ميدان بالم هيلز بمقدم117الف

    New Arkan Properties logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل72م علي وصلة دهشور بمقدم895الف قسط ل7سنين

    New Arkan Properties logo image

    ثرو, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٢٤٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل 55م علي شارع المستقبل فالشيخ زايد

    New Arkan Properties logo image

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في محل تجاري يضمن لك عائد استثمار

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل تجاري بالدقي عائد شهري فوري موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ميدان الثوره, الدقي, الجيزة

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم بجانب بالم هيلز - امام اركان بلازا - 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا لين \ مكان تجارى 80 م \ خارجى 110م \استلام فورى

    ذا لين, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في سنترادا بالقرب من مول العرب

    Property  Hills. logo image

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٨ متر مربع

    ١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في وحدة تجارية مميزة تضمن لك عائد استثمار

    Property Hills Star logo image

    سبيس مول جيتس, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري في West Leaves من العتال بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع استلاكم فوري بمقدم 5% ف مول woc

    Property Hills Star logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع