عقارات للبيع في الحي المتميز, صفحة 5

230 عقارات أخرى
  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع مميز في جاردينيا بارك 1

    Guides Real Estate logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع ٢٥٠ متر بمدخل خاص وحديقة خاصة

    Master Key logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع – جاردينيا بارك 1

    Buyerside logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلامميزة بحديقةو حمام سباحةكاملةالتشطيب بالتكيفات

    Roots Development logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤١٥ متر مربع

    ٨١٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالسياحيه٦ مدبنه ٦ اكتوبر مميزة جدا تشطيب خا

    المنطقة السياحية السادسة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبليكس في السياحيه الرابعه 6 أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٣٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في اكتوبر قرية النسايم بافضل تشطيب

    Element logo image

    النسايم, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في اكتوبر قرية النسايم بافضل تشطيب

    Element logo image

    النسايم, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقار مميز

    المنطقة السياحية الأولى, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالسياحية الرابعة بسعر لقطة

3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في مينا جاردن سيتي 6 اكتوبر متشطب

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في السياحية الرابعة

    RE/MAX Everest logo image

4

    2

    ٤٨١ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع سعر مميز كامل التشطيب النسايم

    Guides Real Estate logo image

    النسايم, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٤ متر مربع

    ٦١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دوبل فيس للبيع في المتميز باكتوبر 120 متر

    Master Key logo image

    المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – السياحية الرابعة، مدينة 6 أكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع 251م كمبوند مينا جاردن سيتي

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥١ متر مربع

    ٩١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: فيلا 282 م بالحي المتميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٦٣٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    بناية كاملة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عماره للبيع 450م الحي المتميز (موقع مميز)

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٥١٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 350 م سوبر لوكس السياحية السادسة اكتوبر

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند مينا جاردن سيتي - متشطب

    Home Select for real estate logo image

    مينا جاردن سيتي, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في السياحيه 190م متشطبه بسعر لقطه

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس في المنطقة السياحية السادسة

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عماره للبيع 450م الحي المتميز سوبر لوكس (موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • فيلا - 8 غرف نوم - 8 حمامات للبيع في المنطقة السياحية الثالثة - المنطقة السياحية - الحي المتميز - مدينة 6 أكتوبر - الجيزة
    1

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1000 م – للبيع -السياحية الثالثة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    المنطقة السياحية الثالثة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    7+

    7+

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس في موقع مميز في أكتوبر

    I-Move logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٢٬٣٩٢ جنيه/متر مربع