شقق للبيع في تيجان

30 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند تيجان المعادي

    Town River logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تيجان 1 – موقع مميز بالدائري

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند تيجان2 زهراء المعادي

    Find House Group logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢١٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع واجهة أمامية في كمبوند تيجان 1

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى بموقع و سعر مميز دور اول استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٤٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى بموقع و سعر مميز دور ثامن استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى تيجان 1 فيو جاردن على دائرى المعادي

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف متشطبه فيو جاردن دور تاسع استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى بموقع و سعر مميز دور ثانى استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢١٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن والاستثمار في قلب زهراء المعادي!

    متصدر

    The Homies logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في تيجان 1 دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٢٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف الترا سوبر لوكس اوبن فيو زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي كمبوند تيجان2 فيو مفتوح

    Find House Group logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة رائعة في كمبوند تيجان 1 فيو على الجاردن

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع علي بحيرات في تيجان 1 - دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن فورًا في تيجان 1 – بالدائري

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة ساحرة على البحيرات في تيجان 1

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تيجان 2 – فرصة مميزة

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن ٣ غرف في تيجان ٢ زهراء المعادي

    Good Deals logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في أرقى كمبوندات دائري المعادي تيجان 1

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تيجان 2 بموقع مميز بالمعادي

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمباوند تيجان ( أقل من سعر السوق )

    Smart Assets Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تيجان زهراء المعادي باقل سعر في السق

    Smart Assets Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك للبيع في تيجان 2 – زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٢٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في تيجان 2

    Q VISION logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

2