عقارات للبيع في سفاجا, صفحة 23

1,900 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ١٢٬٩٩٩٬٩٠٠ جنيه

    شالية خطوت من البحر بأقل سعر فى سوماباى 5% مقدم!!

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٠٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة امتلك شالية بأقل سعر ومقدم 5% فقط !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١١٧ متر مربع

    ١٢٧٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٣٩٩٬٩٩٩ جنيه

    امتلك فيلا للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٦٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٠٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية خطوت من البحر بأقل سعر فى سوماباى 5% مقدم!!

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١٢١٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع خطوات من البحر فى سوماباى 5%مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٠٧٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية خطوت من البحر بأقل سعر فى سوماباى 5% مقدم!!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١١٨٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية فى سوما باى على البحر بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١١٧٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ١٩٬٩٩٩٬٩٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى سوما باى خطوات للبحر-احجز الان

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية بأقل سعر فى سوماباى بمقدم 5% فقط !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ١٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شالية على البحر واللاجون بأقل مقدم وسعر5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١١٣ متر مربع

    ١١٦٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دايركت على البحر فى افضل مشاريع البحر الاحمر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    منزل مزدوج

    ٢٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا 2غرفه اطلاله ع البحر بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالتشطيب و بالتقسيط فى Soma Bay -الغردقه

    Abrag Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٥٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة غرفتين اطلالة على البحر في ميسكا سومابا

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ٣٥٨ متر مربع

    ٦٤٬١٠٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا فاخرة و إطلالة بحرية، بالتقسيط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١٧٧٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي البحر تسليم خلال سنة، ودقيقة من الشاطئ.

    Egypt Best Properties logo image

    سوما كوڤز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم هتستلم بيتك متشطب بالكامل بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم هتستلم بيتك متشطب بالكامل بتقسيط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 4 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر 4 غرف أقرب أستلام وبمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة بحرية بأقساط طويلة حتى 8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع