مكاتب للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

2,234 عقارات أخرى
  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 110 متر للبيع في بارك ستريت | سيتي ستارز

    Element Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١١٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    مساحات مكتبية

    ٣٠٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع بلوكشين حيوي وقوي يخدم نشاطك

    CLICK logo image

    تريفيوم سكوير, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب 84م للبيع في 3 Sixty - التجمع الخامس

    Commercial State logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٨٤ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    مساحات مكتبية

    ١٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع بتشطيب جيد في لوكشين قوي

    CLICK logo image

2

    ١١٤ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتبك دايركت ع الدائري امام فندق فيرمونت بحر

    Crafters Real Estate logo image

    5 اي لواترواي, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب 94م للبيع في Uvenues - التجمع الخامس

    Commercial State logo image

    يو فينوس, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٩٤ متر مربع

    ٢٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكاتب تقع مباشرة على الطريق الدائري بجوار 5A

    Crafters Real Estate logo image

1

    ١١٠ متر مربع

    ١٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة ادارية للبيع- 2600م- القاهرة الجديدة

    CLICK logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    ٢٬٦٠٠ متر مربع

    ٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 81م للبيع في جولدن جيت امام AUC دايركت ...

    Scout Real Estate logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨١ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى للبيع بموقع راقى ومتميز بالتجمع الخامس

    CLICK logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب لقطة تشطيب كامل للبيع - التجمع الخامس

    CLICK logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٤٦٬٨٠٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز جاهز للبيع في وان قطامية

    Hodoud for Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٥٣ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع موقع مميز بشارع ال90

    CLICK logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٣٨٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر للبيع في مشروع جولدن جيت امام AUC ...

    Scout Real Estate logo image

لا يوجد

    ٢٠٢ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٧٠٦٬٦٢٠ جنيه

    مكتب للبيع بدون تشطيب على اقساط حتي 2030

    Master Mind Real Estate Services logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥١ متر مربع

    ٧٠٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب أداري للبيع في التجمع الخامس في مشروع سوان لك

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ٥٥٤ متر مربع

    ١٨٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري متشطب 1150م للبيع بشارع ال90

    CLICK logo image

    شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    مساحات مكتبية

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اداري او تجاري في مركز المدينة التجارى

    Aspire Properties logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٩٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    ‎ مكتب بمساحة ١٨٣ م للبيع في ديستريكت ٥ من مراكز

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٨٣ متر مربع

    ٢٧١٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬١٣٨٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمساحة ٧١ م للبيع في ديستريكت ٥ من مراكز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٧١ متر مربع

    ٢٨٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٩٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ‎ مكتب بمساحة ١٥١ م للبيع في ديستريكت ٥ من مراكز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٥١ متر مربع

    ٢٦١٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٤٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎ مكتب بمساحة ١٥٠ م للبيع في ديستريكت ٥ من مراك

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٧٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمساحة ٦٧ م للبيع في ديستريكت ٥ من مراكز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٦٧ متر مربع

    ٢٨٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٧٬٧٢٣٬٠٠٠ جنيه

    ‎ مكتب بمساحة ١٥٢ م للبيع في ديستريكت ٥ من مراكز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٤٨٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ‎ مكتب بمساحة ١٥٠ م للبيع في ديستريكت ٥ من مراكز

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٦٬٥٦٦ جنيه/متر مربع