محلات تجارية تجاري للبيع في التجمع الخامس

141 عقارات أخرى
  • 18

    محل تجاري

    ٢٩٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    محل ارضي للبيع بعائد ايجاري مميز-مؤجر لبراند مميز

    Commercial Square logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٢ متر مربع

    ٣٥٨٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٢٣٬٨٢١٬١٠١ جنيه

    استلم فورًا محل بواجهة على التسعين

    Picky Properties logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٣١٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع 240م بنشاط F&B في مول ثري سيكس

    Top Homes Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    محل تجاري

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل في قلب الوجهة الأكثر حيوية واستقطاباً للزبائن

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٥ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل ناصيه (كورنر) للبيع بموقع مميز ب فيلدج جاردنز

    Commercial Square logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٤٦ متر مربع

    ١٤٤٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    محل تجاري

    ١٧٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في بوليفارد ميفيدا - باقل سعر

    ERE Investments logo image

2

    ٣ متر مربع

    ٥٦٬٨٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في مول بلس 90

    Home Select for real estate logo image

    مول بلص ٩٠, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٣٠٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة تجارية أرضي في موقع متميز للغاية

    Homy Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة لمحل متشطب بالكامل في مول الداون تاون

    Merak Real Estate logo image

    داون تاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    محل تجاري

    ٥٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع 309م التجمع الخامس

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٣٠٩ متر مربع

    ١٦٨٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٨٦٬١٦٩٬٦٠٠ جنيه

    فرصه استثماريه مميزه محل دور ارضى للبيع شارع ال90

    Eastmark logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٧٨ متر مربع

    ١٨٠٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري 280 م للبيع بأقل سعر متر التسعين الشمالي

    Egypt Best Properties logo image

2

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٥٬٩٦٢٬٧٣٢ جنيه

    محل 104م استلام فوري بوجهه مميزه علي شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

    5 اي لواترواي, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٦٬١٦٢٬٧٣٢ جنيه

    محل 104م استلام فوري بوجهه مميزه علي شارع التسعين

    Falcon for Real Estate logo image

2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٣٬٧٢٧٬٩٢٢ جنيه

    محل 145م بوجهه مميزه علي شارع التسعين امام 5A

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 210م للبيع في VGK التجمع الخامس شارع 90

    Summit Real Estate logo image

لا يوجد

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل تجاري

    ٢٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في التجمع مساحته ٨٧ مترًا مربع

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٨٧ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ١٠٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    محل إداري مميز استلام فوري فى شارع التسعين التجمع5

    Envigo Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    محل تجاري

    ٨١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    محل أرضي للبيع على اقساط جاهز للاستلام جولدن جايت

    Commercial Square logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    محل تجاري

    ٧٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل أرضي للبيع جاهز للاستلام في جولدن جايت

    Commercial Square logo image

لا يوجد

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٢٦٬١٣٣٬٠٠٠ جنيه

    محل في بلازا مول, موقع متميز, استلام 6 شهور

    Smart Move logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٨٢ متر مربع

    ٣١٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل باقساط للبيع بميفيدا جاهز للاستلام

    Platinum Properties logo image

لا يوجد

    ٢٧١ متر مربع

    ٢٩٥٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري متشطب بالكامل للبيع - القاهره الجديدة

    Picky Properties logo image

2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٢٦٦٬٩٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع محل 165م فوري بالتقسيط المريح في جولدن جيت

    Falcon for Real Estate logo image

2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع استلام خلال شهرين موقع تجارى تسهيلات

    El Hady Real Estate Investment logo image

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    لا يوجد

    ٤٩ متر مربع

    ٢٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع